stránky drsnosrstého jezevčíka se jménem Quentin T. Valentinka

Vítáme Vás na stránkách věnovaných nejen jezevčíkům, ale i jejich dvojnohým kamarádům. Quentin T. a jeho panička

Novinky

Začíná nové kolo soutěže

Začalo druhé kolo soutěže NEJ pes Česka. Prostřednictvím hlasování v galerii budou sami čtenáři Blesku.cz rozhodovat, kteří z nich se stanou šampiony soutěže.

Jak hlasovat?

 

Hlasování ve druhém kole začne až po ukončení přijímání všech nových soutěžících. Zahájeno bude v pondělí 9. března a skončí v pátek 20. března. Hlasovat pro jednoho psa budete moci jednou za hodinu. (To znamená, že například svému pejskovi budete moci dát za den maximálně 24 hlasů.)

Cena pro vítěze

10 vítězů kategorií opět vyhraje poukaz na 15kg superprémiového krmení Purina Proplan, poukázku v hodnotě 500,- Kč na odběr zboží dle vlastního výběru v síti 33 prodejen s chovatelskými potřebami Zvěrokruh a poukázku na výběr psího pelíšku. Ze všech vítězů kategorií bude na konci soutěže vybrán držitel titulu NEJ pes Česka.

Q: Panička nás přihlásila do soutěže, héč,héč !!! Ale neboť všechny Valentinky jsou úžasné, tak se snažila vybrat fotku, kde nás bude nejvíce. Do soutěže Blesku, jež vypsal na svých stránkách, zaslala fotku, jež pořídil Honza Jozífek. Interně je nazývaná jezevčíci v kufru.

Q: Panička nechtěla žádné Valentince nadržovat, ale bohužel, všechny Valentinky se do kufru páníčkova auta stejně nevejdou :o). Jsme prostě velká psí a člověčí rodina :o)!

Q: Tak posílejte hlasy, ať jim to nandáme !!! S případnou výhrou se podělím, nebojte !

http://www.blesk.cz/nejpes?action=profil&id=4121

 P: Za případné hlasy děkujeme, tak hlasujte, človíčci :o)!

Žádné komentáře
 
Na Vaši příští návštěvu se těší Quentin T. Valentinka a jeho panička