stránky drsnosrstého jezevčíka se jménem Quentin T. Valentinka

Vítáme Vás na stránkách věnovaných nejen jezevčíkům, ale i jejich dvojnohým kamarádům. Quentin T. a jeho panička

Novinky

Čekání na Ježíška

P: Všude voní pečení, není čas na .......

P: Vždycky jsem milovala tento předvánoční čas. Už jsem se nemohla dočkat, až budu moci vyzdobit zahradu všemožnými světlíčky a podobnými blbůstkami a netrpělivě očekávala podvečer I. advetní neděle, abych to Tutákovic Las Vegas nažhavila ..... A je to opravdu krása !!!!

P: První advetní neděle letos přišla na 30.11.  Tento víkend  nebyl výjimečný jen pro moji osobu, ale i pro další Tutáky z velké rodiny jezevčíikářů. Své ANO si řekli na Plzeňské radnici  Radek a Radek. GRATULUJEME !!

P: Druhá advetní neděle byla pojata jako výlet za získáním nějakého toho výstavního ocenění. Tentokráte se Valentinky vydali do Rakouska a své štěstí hledali na MVP ve Welsu. Nebylo to nejhorší, ale dokážeme to i lépe !! Nejúspěšnější byla fenka Romany Badejové Artemis Vormicelli ( CACA; CACIB;BOB;BOG ). Patří jí naše gratulace !

P: Třetí advetní neděle byla věnována opravdu již vánoční atmosféře. Nejenže jsme zapálili třetí svíčku na advetním věnci, též jsme navštívili matičku Prahu a uviděli na vlastní oči ten nádherný stromeček, jež září na dálku, co zdobí Staroměstské náměstí. Nádhera !!! Ochutnali jsme poprvé pečené kaštany. Nezapomněli jsme samozřejmě na setkání s milými lidmi z rodiny jezevčíků.....

P: Nyní finišují přípravy na čtvrtou advetní neděli. Připravuji cukroví, větvičky jmelí, krásné staročeské ozdoby, oříšky a též červené stuhy, neboť letošní vánoční svátky budeme trávit s naší rodinou Valentinek v "naší" oblíbené chaloupce v hvozdech Krkonoš. Poslední advetní svíčku zapálíme tedy při praskání dřeva v kamnech a pohledu z okna, kde možná uvidíme krásně zasněženou krajinu Krnapu.

Snad nás tam ten Ježíšek najde, co myslíte ?!

 
Na Vaši příští návštěvu se těší Quentin T. Valentinka a jeho panička