stránky drsnosrstého jezevčíka se jménem Quentin T. Valentinka

Vítáme Vás na stránkách věnovaných nejen jezevčíkům, ale i jejich dvojnohým kamarádům. Quentin T. a jeho panička

Novinky

Q: Paničko, Tobě  už nestačí rubrika Chceme se podělit .... ? Začíná se mi to nějak vymykat kontrole , začínají převládat holčičí věci

P: Prosím Tě, tato "nová" rubrika je důležitá, neboť je do ní možno zapisovat krátké a jednorázové zprávičky z dění z Tutákova. Nemyslíš ?  Do rubriky Chceme se podělit si vše dopředu promýšlím, píši koncepty, škrtám, mažu a vymýšlím. Někdy si to přečtu v konečné verzi a vypadá to, že jsem to nasmolila na koleni . Věřte, příprava je !!!

Q: My Ti teda věříme ! Máš pravdu, že krátké zpravodajství z Tutákova není k zahození !

TAK HURÁ DO NOVÝCH ZPRÁV !

PF 2013

_20121214_19482101.j

Ve vločkách sněhu se ukrývají tisíce přání ..... malá, velká, ale i ta Tvá.....
Ať se Ti všechna o Vánocích splní a též jdeš v příštím roce tou správnou cestou .....
 
 smečka z Tutákova

Ahoj, dobrý den,
to je dost, že jsme se taky o sobě dali vědět, co ?
Letošní rok nám s páníčkem nějak protekl mezi prsty, byli jsme více v práci než doma, či přáteli. S páníčkem jsme se střídavě stávali pracantem týdne, někdy i měsíce.
A tak jsem si připravila dodatečně takový seriál Jsme zpět ....., kde shrnu, co jsme tedy celé léto a podzim vlastně podnikali. To, že jsme úderničili, už víte.
Seriál bude mít 7 dílů a jeho zvláštností bude, že nezačneme dílem I., ale II. a následně se vrátíme zpět. To víte, od jedničky začíná každý !

A překvapení to opravdu bylo ! Panička 4. 4. 2012 dostala od paní V. Lexové SMS, z níž se jí úplně rozklepala kolena. SMS byla ve znění: Paní Hedviko, už 2 dny jen pláču,Veveruška umřela. Byla 17 dní před porodem. Ráno než jsem šla do práce bylo vše v pohodě a večer jsem ji nalezla mrtvou.....

Žádné nové podrobnosti jsme se do konce dubna nedozvěděli, musíme počkat, až čas zahojí paní Lexové velkou ránu na srdci a bude moci o tom všem  hovořit.

Paní Lexová, buďte udatná, v duchu jsme s Vámi ! Alby a smečka

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
8  
 
Na Vaši příští návštěvu se těší Quentin T. Valentinka a jeho panička